Om oss

Läs om vilka vi är

AB Bonthron Ewing är ett företag med en lång tradition och en intressant historia som en viktig leverantör till verkstadsindustrin. Bonthron Ewing har alltid satsat på kvalitetsvaror och representerar ett blandat sortiment av utvalda varor. Vi säljer olika typer verktyg, magneter, uppspänningsutrustning, stångmagasin, skärvätska, filterpapper, och specialprodukter. Vi arbetar både med direkta industrikunder samt ett antal utvalda återförsäljare.

Jonny Stener

SÄLJARE
jonny@bonthron-ewing.se
08-514307 64

Tommy Väljä

SÄLJARE
tommy@bonthron-ewing.se
08-514307 66

Jimmy Väljä

SÄLJARE
jimmy@bonthron-ewing.se
08-514307 63

Tomas Reimer

VD
tomasr@bonthron-ewing.se
Tel. 08-514 307 65

Ekonomi

EKONOMI
ekonomi@bonthron-ewing.se

Info

FÖRFRÅGNINGAR
info@bonthron-ewing.se